KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12779319
nr 1277 9319
John Ivar Berg
(1916-2003), Sverige
Akvareller, 4 st, Signerade, 3 st oramade. Motivet: 24x34 ca
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:11:50
29/9 14:41:04
John Ivar Berg
Läs mer om John Ivar Berg